Visit us on Facebook!
Top bar

Jak działamy?

Asortyment i jego autorka
Najlepsze jajko
Najświeższe z możliwych - jajka Janiczek

Transport i dostawa

Nasza ferma dysponuje własnym transportem dostosowanym do różnego rodzaju klientów. Pozwala nam to szybko i sprawnie zrealizować zamówienia i dostarczyć jajka we wskazane miejsce. Jednocześnie bardzo dbamy o to, by w czasie transportu nie uległy one uszkodzeniu i nie straciły na świeżości.

Nasze jajka dostarczamy zarówno do klientów w kraju, jak i za granicą.

Żywienie

Posiadając kilkudziesięcioletnie doświadczenie praktyczne w produkcji jaj, jesteśmy w stanie zapewnić naszym nioskom doskonałe pasze bogate w witaminy i środki odżywcze. Dzięki temu nasze jajka nie tylko świetnie wyglądają, ale i są zdrowe oraz wyśmienicie smakują.

Higiena, zdrowie i bezpieczeństwo

Nasza produkcja jest skrupulatnie i regularnie monitorowana przez wykwalifikowane służby weterynaryjne. Wdrożyliśmy i korzystamy z systemu HACCP. Bardzo uważnie dbamy o zdrowie naszych niosek, a także higienę we wszystkich obiektach. Przekłada się to na - potwierdzoną przez klientów - najwyższą jakość produkowanych przez nas jajek.

Obsługa klienta

Jako firma znani jesteśmy nie tylko z elastyczności, ale przede wszystkim z uczciwego i ludzkiego podejścia do każdego klienta. I to bez względu na to, czy mamy do czynienia z ogólnopolską siecią handlową, czy małym lokalnym sklepem. Z każdym z naszych partnerów staramy się nawiązać dobrą osobistą relację i być kimś więcej niż tylko anonimowym dostawcą.

Rozwój

Od początku istnienia nieustannie rozwijamy się, dopasowując się do wymagań i potrzeb naszych klientów. Budowa nowych obiektów, modernizacja sprzętu, wprowadzanie nowych opakowań - to tylko nieliczne z wielu ulepszeń jakie ciągle wprowadzamy by dostarczać Państwu jeszcze lepsze jajka.

Coś więcej

Nasza firma stara się angażować także w życie lokalnej społeczności. Sponsorujemy działalność sportową, wspomagamy lokalne placówki oświatowe i staramy się pomagać tam, gdzie to możliwe.

Skontaktuj się z nami

Ferma Drobiu Janiczek
ul. Główna 2A
44-360 Buków
woj. śląskie
jerzy@janiczek.pl

(+48) 32 454 40 60

"znani jesteśmy nie tylko z elastyczności, ale przede wszystkim z uczciwego i ludzkiego podejścia do każdego"
"nasze jajka nie tylko świetnie wyglądają, ale i są zdrowe oraz wyśmienicie smakują"
"dysponujemy własnym transportem dostosowanym do różnego rodzaju klientów. Pozwala nam to szybko i sprawnie realizować zamówienia"
Promo photo 1 Promo photo 2 Promo photo 3 Promo photo 4